+90 232 878 93 00 telefon

          Polidaş 1997 yılında polietilen depo üretimi ve pazarlamasını yapmak için Pınarbaşı tesisinde faaliyete geçmiş, POLİDAŞ markasıyla İzmir/Kemalpaşa tesislerinde toplamda 23.500 m2 alan üzerinde merkez ve şube fabrikaları ile hizmet vermektedir.

Rotasyon ve Şişirme teknikleri kullanarak teknolojik otomasyon makineleri ile yurt dışından dünyanın en kaliteli hammadde üreticileri olan Petrokimya devi firmalardan temin edilen UV stabil izanlı (LLDPE) lineer alçak yoğunlukta polietilen hammadde kullanarak deneyimli kadrosu ve AR-GE birimi ile gıda, kimya, tekstil ve tarım sektörü başta olmak üzere birçok sektöre hitap ederek üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Polietilen hammaddeden yılların tecrübesi ile ürün yelpazesini her geçen gün daha da arttırarak başta Su Depoları, Kimyasal Tanklar, Silolar, Gıda Tankları, Tekstil Taşım Arabaları, Yüzer İskele Sistemleri ve Zirai İlaçlama Tankları imalat yapmaktadır.

Kullanılan polietilen işleme teknolojileri, diğer plastik işleme teknolojilerinden gerek kalıp tasarımı ve imalatı, gerek düşük maliyetler açısından üstünlük göstermektedir. Polidaş esnek üretim tekniği sayesinde her türlü talebe hızlı ve ekonomik şekilde cevap verebilmektedir.

Polidaş ürünleri gıda ile kullanım esnasında; 432 nolu T.C sağlık bakanlığı TÜRK GIDA KODEKSİ uygunluk belgesi izni ile; G.35 – 1297 – G – 0001 sicil nolu T.C İZMİR VALİLİĞİ İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜ gıda üreten isyerlerine ait üretim belgesi izni ile; Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi 1998 yılı tarım makineleri bölümü 1468 nolu raporu ile; Belgelenmiş olup hizmet vermekteyiz.